foto
Petr Perry Novotný
email: fotoperry@email.cz
facebook https://www.facebook.com/fotoperry.cz
telefon: 723 572 260
IČ: 88546772 nejsem plátcem DPH
č.ú.: 1210626102/5500 Raiffeisen BANK AG
Další fotografie na Zonerama

Vítejte na mých webových stránkách. Jmenuji se Petr Novotný a používám také přezdívku Perry, kterou mám ještě z dob studia na vysoké škole.

Fotografování se věnuji od dětství, kdy jsem od rodičů dostal první aparát na klasický film. Přes černobílou a barevnou klasickou fotografii jsem se dostal k fotografii digitální a od roku 2003 fotografuji výhradně digitálně. V současné době používám vybavení značky Canon. V průběhu času mi přestalo stačit být nadšeným, ale nevědomým amatérem, a proto jsem absolvoval třísemestrální kurz digitální fotografie vedený českým publicistou a historikem fotografie Pavlem Scheuflerem a několik dalších specializovaných kurzů vedených známými českými fotografy.

V období od roku 2009 do roku 2013 jsem spolupracoval s webovými portály www.nicemagazine.cz a www.inspirovanikrasou.cz. Od roku 2012 spolupracuji s luxusním pánským časopisem MENHOUSE a webovým portálem www.fotomodeling.eu. V letech 2016 - 2017 jsem pracoval jako fotograf na volné noze pro Empresa Media, a.s. (TV Barrandov, Exkluziv a Sedmička). V současnosti spolupracuji s českou fotobankou Profimedia a mezinárodními fotobankami Shutterstock, Gettyimages, Dreamstime, Adobestock, Depositphotos a věnuji se volné i zakákové tvorbě.

Nespecializuji se na konkrétní oblast fotografie, fotografuji vše, co mě zajímá. Nevyhýbám se žádným tématům a oborům.

Realizuji komerční zakázky i TFP projekty. Pokud se Vám ukázky mé práce líbí, neváhejte mě kontaktovat na výše uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle. Podmínky spolupráce vždy záleží na vzájemné dohodě. Vzhledem k časovému vytížení přijímám jen ty zakázky, u nichž jsem si jist, že budu schopen odvést maximální výkon a naplnit očekávání zadavatele, a že mě zároveň budou bavit.

Ceník ke stažení (pdf).

Prezentace:

logo COPYRIGHT © 2010-2019 PETR P. NOVOTNÝ
made by Pavel Spálený | designed by Toro

Všechna práva vyhrazena. Veškeré fotografie prezentované na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití je možné jen se souhlasem autora. Máte-li o využití některé z našich fotografií zájem, neváhejte nás kontaktovat